X GAMES REAL BMX

В мережу виклали шість відосів учасників цьогорічного онлайн котесту X-Games Real BMX. Всі витворяють щось неймовірне, а оператори якісно це знімають і монтують. Згодом мають відкрити голосування. А зараз оцініть катання таких мужиків як: Alex Donnachie, Nathan Williams, Dave Crone, Colt Fake, Chad Kerley, Demarcus Paul.

10:37 14.06.17

Tammy McCarley Pusher Shop Team Welcome Edit

Tammy McCarley з’являється на наших екранах рідко, але якщо це стається, то слід очікувати чогось класного. Саме таким і є його останній едіт для магазину Pusher. Багато цікавих трюків і цікавих спотів.

Теги:
11:55 22.03.17

“ANTI-DOTE” – FULL VIDEO

Тусовка Antidote залила в мережу їхнє велике відео “Anti-Dote”. Тут багато хороших спотів, крутого катання і якісної картинки. Ну а склад райдерів вас однозначно зацікавить, так як там катаються люди як: Shayn Steels, Nathan Williams, Tom Curtin, Tom Sanders, Jeff Zielinski, James Cox, James Newrick, Marv та їх друзі.

11:15 17.03.17

MATT NORDSTROM – PRO PART – RIDE BMX

Matt Nordstrom ще з минулого року показав, що вміє серйозно кататись. Його Pro частина для журналу Ride BMX заставить вас трохи прозріти, а особливо протягом другого треку.

9:34 15.03.17

BMX / GROW UP – GARY YOUNG

Компанія Sunday продовжує заливати в мережу секції з їхнього DVD “Grow Up”. В своїй частині Gary Young як завжди показав круті рухи, та свій величезний досвід.

8:43 14.03.17

Ed Zunda & Dillon Lloyd – DIG BMX X WETHEPEOPLE Territories #1 Ep2

Продовження і одночасно завершення проекту Territories за підтримки Eclat та We The People. Те ж саме місто Нінгбо, Китай, але вже інші два стріт шредери. Ed Zunda та Dillon Lloyd.

11:07 09.03.17