Інфо

КОНТАКТИ

Зв’язатися з нами ви можете наступними способами:

СИСТЕМА ЗНИЖОК

купон final

Ми поступово припиняємо дію нашої попередньої дисконтної системи і вводимо в тестовий режим нову. Власники колишніх карточок на 5%, мають змогу по них зробити ще одну покупку до кінця травня 2018 року. Ті, в кого 8% і 10%, матимуть можливість користуватись своїми карточками ще до кінця липня 2018 року.

Нема причин засмучуватись, так як замість них ми вводимо одноразові “купони”, які ви отримуватимете після кожної покупки, а також періодично на сайті з’являтимуться вигідні пропозиції. То ж тепер у всіх буде можливість зекономити моментально і не назбирувати для цього суми покупок на свої карточки.

То як діятимуть “купони”?

Купон отримуватиме кожен, при кожній покупці. Він матиме присвоєний номер і термін дії. Розмір майбутньої знижки буде залежати від вартості вашої теперішньої покупки:

При одній покупці можна використати тільки один купон. Для його використання потрібно буде ввести номер купона при замовленні на сайті. Купон одноразовий і має обмежений термін дії, який буде зазначений на задній стороні.

“Купони” не діятимуть:

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Оплату в нашому магазині можна провести двома способами:

-оплатити на банківську карточку (Реквізити повідомляються після телефонного дзвінка – підтвердження замовлення нашим менеджером з продажів, або при замовленні через соцмережі. Комісія становить 0,5% від суми переказу.)

-оплатити при отриманні. Комісія згідно тарифів компанії Нова Пошта (2% від суми переказу + 20 грн)

Доставка відбувається через компанію Нова Пошта. Ми оплачуємо послугу перевезення у випадку, якщо замовлення має суму вище 1800 грн. Послуга пересилки грошей завжди оплачується клієнтом.