Інфо

КОНТАКТИ

Зв’язатися з нами ви можете наступними способами:

ДИСКОНТНА СИСТЕМА

card

Будь який новий клієнт при першій своїй покупці отримує нашу дисконтну карточку на -5% з присвоєним їй номером. Номер вашої знижки ви можете вводити при замовленні на сайті в відповідне поле, повідомляти в соцмережах, чи при іншому способі купівлі. Кожна карточка присвоюється конкретному власнику і всі замовлення можуть оформлятись лише на нього або його близьких родичів (батько, мати, брат, сестра, у випадку якщо клієнт ще не має паспорта або водійських прав). При купівлі на певну карточку з вказаними даними не її власника, знижка рахуватись не буде.

Також дані картки є накопичувальними і надають можливість в майбутньому отримати більшу знижку. Сумуються всі покупки, зроблені з часу отримання знижки.

Ось загальні суми, при накопиченні яких , ви отримаєте нову карточку з більшою знижкою:

5 000 грн – 8%

10 000 грн – 10%

Також карточку можна дарувати (наприклад якщо ви отримали більшу знижку), при цьому повідомимвши нам дані нового власника. Вся накопичена сума тоді згорає.

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Оплату в нашому магазині можна провести двома способами:

-оплатити на банківську карточку (Реквізити повідомляються після телефонного дзвінка – підтвердження замовлення нашим менеджером з продажів, або при замовленні через соцмережі. Комісія становить 0,5% від суми переказу.)

-оплатити при отриманні. Комісія згідно тарифів компанії Нова Пошта (2% від суми переказу + 20 грн)

Доставка відбувається через компанію Нова Пошта. Ми оплачуємо послугу перевезення у випадку, якщо замовлення має суму вище 1300 грн без знижок, або вище 1800 грн зі знижками. Послуга пересилки грошей завжди оплачується клієнтом.